Varenummer: STU101-038-045-005P
ENKELTVIRKENDE - MAX TRYK 400 BAR
Mere information
Fragtfrit til GLS pakkeshop
Brug for support?
Ring til os og lad os hjælpe på 86 15 01 11
    Dimensionerne har en indvendig diameter på 38 mm, en udvendig diameter på 45 mm og en højde på 5 mm.