Itemnumber: STU101-065-075-010P
ENKELTVIRKENDE - MAX TRYK 400 BAR
More information
Need support?
Please contact Customer Service: +45 86 15 01 11
    The dimensions has an inner diameter of 65 mm, an outer diameter of 75 mm and a height of 10 mm.