Itemnumber: STU101-025-033-006N1
ENKELTVIRKENDE - MAX TRYK 160 BAR
More information
Need support?
Please contact Customer Service: +45 86 15 01 11
    The dimensions has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 33 mm and a height of 6.5 mm.