Itemnumber: STU101-030-037-006N
ENKELTVIRKENDE - MAX TRYK 160 BAR
More information
Need support?
Please contact Customer Service: +45 86 15 01 11
    The dimensions has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 37 mm and a height of 6 mm.