Itemnumber: STU101-034-044-005N
ENKELTVIRKENDE - MAX TRYK 160 BAR
More information
Need support?
Please contact Customer Service: +45 86 15 01 11
    The dimensions has an inner diameter of 34 mm, an outer diameter of 44 mm and a height of 5 mm.