Itemnumber: STU101-079-088-012S
ENKELTVIRKENDE - MAX TRYK 160 BAR
More information
Need support?
Please contact Customer Service: +45 86 15 01 11
    The dimensions has an inner diameter of 79 mm, an outer diameter of 88 mm and a height of 12 mm.